Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

barborawinklerova 


Plzeňský bluegrass své pověsti dostál. V New Drive Clubu to rozjel na plné pecky

3 fotky24.4.2010- zobrazení
Míša Leicht, Zdeněk Fík, Jirka Vopava, Martin Fridrich, Pepa Malina a Petr Sláma, to je šestice jmen, která mnoho čtenářům neřeknou. Ovšem když se řekne COP, tak je většina folkových fanoušků doma. Ano, řeč je o plzeňské hvězdě českého bluegrassu ověnčené dvěma cenami z Porty a držiteli Anděla pro rok 2002 od České hudební akademie. Taková hudební lahůdka byla sobotní večer naservírována milovníkům dobré muziky v zámeckém hudebním klubu.
Padesátka diváků se přišla na vlastní oči a hlavně uši přesvědčit o kvalitách tohoto seskupení, které již více jak dvě desítky let s velkým uspěchem proplouvá naší hudební scénou.
Téměř dvouhodinové vystoupení odsýpalo ve svěžím tempu, diváci se hudbou a vtipnými bonmoty Michala Leichta nechali naprosto strhnout, takže atmosféra byla ten večer více než skvělá.
„Vystoupení mělo šťávu. Kapela hrála výborně a já jsem z koncertu naprosto unešená,“ pochválila Plzeňáky Karla Bezděková, která se svým manželem na koncert dorazila ze Zahnašovic. „Máme rádi folk, blues a bluegrass a tato skupina patří mezi naše oblíbené,“ doplnil svou drahou polovičku Martin Bezděk.

Udělejte si ze svých alb kalendář

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.